مطالب و تصاویر

 

 

 

 

 

ماه رمضان اومد با برکتش با عظمتش با بزرگیش اینقدر این ماه مقدسه که خدا همه گناهان رو می بخشه پس بهتره تا می تونیم عبادت کنیم این ماه هر کار خوبی هزار برابر می شه پس بیایم ثواب کنیم و کار خیر کنیم.

کاکل زری ها  روز به روز رابطه اشون با هم صمیمی تر می شه، دیگه مثل گذشته با هم دعوا نمی کنند اونا دیگه بزرگ شدن و من و بابایی شاهد بزرگ شدن اونا هستیم خیلی خوشحالم که رابطه اشون خوب شده خدا رو شکر که سالم هستند و سلامت دلم می خواهد همه بچه ها در همه جای دنیا سالم باشند و دلم می خواد همه خانواده ها شاد باشند همه بچه ها مامانای خوب داشته باشند همه باباها مقدس و پاک باشند مثل بابای شروین و شایان خدا کنه هیچ بچه ای مریضی لاعلاج نداشته باشه خدا کنه خدا همه بچه های مریض رو شفا بده تا لبخند به لب مامان و باباشون بیاد

 این روزا خیلی زود خسته می شم اخه چند روزه که ماه مقدس و پربرکت رمضان از راه رسیده و من رمق و طاقتم رو دیگه بعدازظهرها از دست می دم و کاکل زری ها اینقدر حواسشون به مامانشونه که آب تو دل مامانشون تکون نخوره اونا دیگه خیلی بزرگ شدند فهمیدند که باید آروم باشند و ساکت تو اتاقشون بازی کنند منم وقتی می بینم اونا آروم هستند و سرشون به بازی گرمه مشغول کارام می شم بابایی خیلی دلش می خواد روزه بگیره اما نمی تونه اما سحرا با من بلند می شه تا من تنها نباشم اینجا می خوام ازش تشکر کنم که اینقدر مهربونه بعدازظهرها که می یاد منزل با خودش یه دنیا صفا و صمیمیت رو به همراه می یاره خدایا بابابی رو برای کاکل زری ها حفظ کن بابایی این روزا زود می یاد منزل که به من کمک کنه  به من می گه تو برو استراحت کن من مواظبشون هستم اما من اون رو تنها نمی زارم  آخه اونم خسته است سعی می کنیم دو تایی شروین و شایان رو سرگرم کنیم تا موقع افطار بعدش بابابی با تمام خستگی می ره نونوایی و برامون نون تازه می خره بعد از افطار هم  چهارتایی می ریم پارک نزدیک خونه تا موقع شام بعد می یایم خونه شام می خوریم شروین و شایان دیگه اینقدر بزرگ شده اند که می دونند بعد از شام وقت خوابه خودشون می رن تو تختخوابشون اما من قصه گفتن رو ازشون دریغ نمی کنم با قصه ای که براشون می گم خوابشون می بره

 

 

 آرزوها و رویاهای کودکانه

یه قارچ بزرگ و عجیب

کتابخانی با علاقه زیاد

اسکیت رانی در دریا

گلی برای تو

قهرمان جنگل

سوپر من

ستاره موزیک

باران گل

آدم برقی

خرگوش

پروانه

فیل بان

فضانورد

بازی در سیرک

دوستی با خورشید

باغی از آبنات چوبی های بزرگ

پری دریایی کوچولو

بتن من معروف

شایستگی نیایش

دوست یابی

شهر شکلاتی

فوتبالیست

قوی ترین کودک شهر

 

 

کاکل زری ها در مهمانی

 

 

 

 

 

 

 

یه پسر ناز سیاه پوست با چشم های آبی ببینید چقدر ناز و ملوسه بزرگ بشه چی می شه به نظر من که سوپر استار می شه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کودکان وقتی با سرزنش و انتقاد زندگی می کنند می آموزند بی اعتماد به خود باشند. وقتی با خشونت زندگی می کنند می آموزند که جنگجو باشند. وقتی با ترس زندگی می کنند می آموزند که بُزدل باشند. وقتی با ترحم زندگی می کنند می آموزند که به خود احساس ترحم داشته باشند. وقتی با تمسخر زندگی می کنند می آموزند که خجالتی باشند. وقتی با حسادت زندگی می کنند می آموزند که در خود احساس گناه داشته باشند.

اما اگر با شکیبایی زندگی کنند بردباری را می آموزند. اگر با تشویق زندگی کنند اعتماد و اطمینان را می آموزند. اگر با پاداش زندگی کنند با استعداد بودن و پذیرندگی را می آموزند. اگر با تصدیق شدن زندگی کنند عشق را می آموزند. اگر با توافق زندگی کنند دوست داشتن خود را می آموزند. اگر با تایید زندگی کنند با هدف زندگی کردن را می آموزند. اگر با صداقت زندگی کنند حقیقت را می آموزند. اگر با انصاف زندگی کنند دفاع از حقوق را می آموزند. اگر با اطمینان زندگی کنند اعتماد به خود و اعتماد به دیگران را می آموزند.

 

 اگر با دوستی و محبت زندگی کنند زندگی در دنیای امن را می آموزند.

پس بیاییم با مهربانی، دوست داشتن را به آنها بیاموزیم و با خوشرویی به آنها یاد بدیم که زندگی زیباست

 

 

 

 

 

مدل لباس برای دخترای قند عسل و نازنازی

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 94 بازدید